W kwietniu, po trzech latach oczekiwań, powróciły Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent w swojej najlepszej odsłonie. Między 7 a 9 kwietnia hale targów w Krakowie wypełniły się przedstawicielami branży stomatologicznej oraz uczestnikami licznie przybyłymi na wydarzenie.

W tym roku na targach pojawiło się 319 wystawców, również z zagranicy. Jak podczas każdej edycji, wystawie produktów towarzyszyła sesja wykładowa oraz warsztatowa skierowana do lekarzy dentystów, techników dentystycznych oraz asystentek/higienistek stomatologicznych. Sale warsztatowe wypełnili spragnieni wiedzy kursanci, którzy mieli okazję podszkolić się z zakresu współczesnych modyfi kacji płytki Schwarza, biofunkcjonalnego wykonania protez ruchomych przy bezzębiu całkowitym czy płynnej procedury z GC GRADIA PLUS Light Body. Warsztaty dla techników dentystycznych były współorganizowane przez PTTD. Oprócz szkoleń zapewnionych przez targi, uczestnicy mogli wybierać z szerokiej oferty kursów przygotowanych przez firmy.

Podczas tegorocznej edycji nie zabrakło też sceny Krakdent MeetUp, na której odbywały się spotkania i prezentacje dostępne dla wszystkich zwiedzających. Po przerwie powrócił również kongres endodontyczny Dental Spaghetti, który niemal od zawsze towarzyszy targom Krakdent. Podczas bankietu towarzyszącemu pierwszemu dniu targów ogłoszono wyniki konkursu o Medal Najwyższej Jakości Krakdent. Nagrody przyznano w 5 kategoriach, a wśród laureatów znalazły się produkty: KaVo DIAGNOcam Vision Full HD (ACE DENTAL POLAND), everX Flow™ (GC EUROPE N.V.), IVOTION (IVOCLAR POLSKA), ALFA SCALING (BHZ ATOS M.M. Marek Zakrzewski), ELGYDIUM Clinic Cicalium (Pierre Fabre Oral Care), Eminto – media i szablony edukacyjne dla stomatologii. Wyróżniono również posiadaczy najlepszych stoisk: pierwsze miejsce zajęła fi rma Olident, drugie – Natrodent, a na trzecim miejscu podium znalazł się TAG Technology. Zwycięzcom gratulujemy!

Targi w Krakowie to nie tylko wystawa produktów i szkolenia, ale także wszelkiego rodzaju akcje profi laktyczne i charytatywne. W tym roku dominujący okazał się temat pomocy uchodźcom z Ukrainy. Przedstawiciele targów wspólnie z wystawcami zorganizowali akcję Dentopomoc dla Ukrainy, w ramach której wystawcy przekazali środki i akcesoria do higieny jamy ustnej uchodźcom przebywającym w Krakowie oraz bezpośrednio na Ukrainę.

Kolejną edycję targów Krakdent zaplanowano na 30 marca-1 kwietnia 2023 roku.

 

  

Stoisko firmy Amann Girrbach                                 Prezentacja na stoisku Roko

 

  

Spotkanie na stoisku Everall7                                   Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem

 

    

Duży wybór produktów na stoisku HolDentalDepot    Właściciele firmy Denon Dental

   

Produkty firmy Ivoclar Polska                                 Stoisko firmy Dental Holding

 

Wiedent podczas targów                                        Warsztaty organizowane przez GC i PTTD

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij