fot. archiwum firmy Holtrade

Na początku marca (5-8.03.2020 r.) odbył się XIII Zimowy Zjazd Techników Dentystycznych w Szklarskiej Porębie. Tym razem uczestnicy szkolenia zebrali się w nowym obiekcie – Platinum Hotel, gdzie oprócz części edukacyjnej każdy mógł skorzystać ze strefy spa.

Podczas Zjazdu odbyły się wykłady i warsztaty z szerokiej tematyki protetycznej, które były sponsorowane przez: Curasept, Dentsply Sirona, Dynamic Abutment Solutions, Hol Dental Depot, Holtrade, Natrodent, Polkard, Silesia Dental, Vita. Wydarzeniu, jak co roku, towarzyszył także turniej narciarski, który trzeciego dnia Zjazdu odbył się na Szrenicy. Gratulujemy organizatorowi Przemysławowi Rajczakowi, który po raz kolejny stanął na wysokości zadania, i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Redakcja

Warsztaty Katarzyny Subotowicz / fot. archiwum redakcji

 
Świat ceramiki – warsztat Vita / fot. archiwum redakcji

 
The One Bleach – Jakub Zimmer (warsztaty Holtrade) / fot. archiwum firmy Holtrade

 
Warsztat CAD/CAM w laboratorium / fot. archiwum redakcji

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij