Źródło ciepła wykorzystywane do prac z wosku jest koniecznym elementem wyposażenia każdej pracowni protetycznej. Przy jego wyborze należy kierować się bezpieczeństwem, ekonomią oraz oszczędnością czasu potrzebnego do wykonania zleconej pracy.

Źródło ciepła wykorzystywane do prac z wosku jest koniecznym elementem wyposażenia każdej pracowni protetycznej. Pozwala wykonać woskowe wzorce przyszłych protez, zamieniane następnie na tworzywa: żywicę akrylową, acetalową, poliamidową itd., lub na wybrany dla danego przypadku stop metalu. Artykuł omawia trzy podstawowe możliwości pozyskiwania energii cieplnej.

Autorzy: dr n. med. Arkadiusz Rutkowski, mgr Milena Połczyńska

Przeczytaj cały artykuł tutaj

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij