W poniższym przypadku młoda aktorka pragnęła zastąpić kompozytowe uzupełnienia zębów 11 i 21 rozwiązaniem, które będzie trwałe i estetyczne.

Kedy celem jest osiągnięcie jak najlepszego estetycznie rezultatu w trudnej sytuacji, niezbędne jest systematyczne podejście. Należy brać pod uwagę nie tylko morfologię zęba, lecz także takie parametry jak: jasność, nieprzejrzystość i przezierność.

Pacjentka chciała zastąpić kompozytowe uzupełnienia, nie podobał się też ciemny ślad na siekaczu centralnym. Celem leczenia stało się więc osiągnięcie doskonałego rezultatu przy zastosowaniu postępowania nieinwazyjnego i bardzo małych ilości materiałów naprawczych.

Autor: dr Necib Sen, dr Hilal Kuday

Artykuł przeczytaj tutaj

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij