Polskie Towarzystwo Techników Dentystycznych istnieje już od 30 lat, tę okrągłą rocznicę mieliśmy okazję świętować w dniach 14-17 maja w Augustowie.

Prawie 200 osób (przedstawicieli firm, środowiska naukowego, członków PTTD oraz osób niezrzeszonych) brało udział w wykładach i szkoleniach praktycznych, które odbyły się w ramach jubileuszu. Wśród tematów znalazły się m.in.: praca z ceramiką, prace na implantach, systemy retencyjne, współpraca klininczno-laboratoryjna w ortodoncji. Połączenie edukacji z rekreacją i dobrą zabawą towarzyszom jubileuszom PTTD od wielu lat, tym razem było podobnie. Uczestnicy jubileuszu mieli okazję m.in. wyruszyć gondolą wzdłuż Doliny Rospudy oraz wziąć udział w koncercie zespołu „Czerwony Tulipan”.

Trzy dni wykładów, podsumowań działalności i spotkań obrazuje zakres działalności PTTD przez ostatnie 30 lat. Były to nie tylko kwestie prawne, związane z wykonywaniem zawodu, ale także zachęcanie do podnoszenia kwalifikacji, aby dobrze wykonywać swoją pracę. Obok szerzenia wiedzy i informacji o nowych zdobyczach naukowych i rozwiązaniach technologicznych działalność PTTD to także zaszczepianie etyki zawodu i kształtowanie postaw koleżeńskich w środowisku. Redakcja „Nowoczesnego Technika Dentystycznego” starała się zawsze wspierać Towarzystwo w działaniach i deklarujemy także chęć kontynuacji współpracy wierząc w idee propagowane przez PTTD i istotę ich upowszechniania. Jeszcze raz gratulujemy Towarzystwu 30 lat wyznań i życzymy samych sukcesów w dalszej działalności.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij