Konferencję zorganizowała Szkoła Policealna Techniki Dentystycznej w Łodzi, która działa już prawie od 70 lat (rok założenia: 1946).

Młodzi technicy dentystyczni chętnie wykorzystują możliwości do zgłębienia wiedzy i zdobycia nowych umiejętności, zwłaszcza ci, którzy dopiero tego zawodu się uczą i wiele zagadnień jest dla nich całkowicie nowych. Doskonałą okazją do  podszkolenia się i  rozszerzenia informacji zdobytych podczas lekcji była II Ogólnopolska Konferencja Techniki Dentystycznej, która odbyła się 29  maja w Łodzi.

Konferencję zorganizowała Szkoła Policealna Techniki Dentystycznej w Łodzi, która działa już prawie od 70 lat (rok założenia: 1946). Wsparcia szkole udzielił Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Podczas otwarcia konferencji nie zabrakło przedstawicieli z Urzędu Marszałkowskiego oraz dyrekcji szkół policealnych w Łodzi. Byli obecni także goście z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, m.in. prof. Leszek Klimek (kierownik Zakładu Technik Dentystycznych) oraz mgr Jan Wojciechowski (wykładowca i prezes łódzkiego oddziału Polskiego Towarzystwa Techników Dentystycznych).

Konferencja zgromadziła ponad 100 uczestników, którzy zgłębiali wiedzę z zakresu epitez twarzy, metod ustawiania zębów, podstaw technologii CAD/CAM oraz termoformowania ciśnieniowego. Sponsorami konferencji były firmy: Ballito, Bredent i Denon Dental

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij