Zirkonzahn Poland we współpracy z Jürgen Feierabend - specjalistą techniki dentystycznej (support i szkoleniowiec Zirkonzahn GmbH) już kolejny rok prowadzi szkolenia z modelowania prac w systemie CAD.

W tym roku firma Zirkonzahn gościła w 3 miastach: Łódź, Warszawa i Kraków, gdzie prowadziła 7 sesji, w których uczestniczyło ponad 50 osób.

Każda sesja obejmowała 4-godzinny warsztat, gdzie wydawane były instrukcje krok-po-kroku jak zaprojektować prototyp perfekcyjnej odbudowy protetycznej. Każdy uczestnik osobiście projektował zaawansowany przypadek 12-punktowego mostu na 4 implantach z dziąsłem.

Ponadto prowadzący przedstawił zaawansowane techniki prawidłowego przenoszenia modeli do artykulatora wykorzystując Plane System i Face Hunter.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij