W dniach 25-29 lipca 2016 r. w Bruniko we Włoszech odbędzie się Zirkonzahn Military School Advanced.

Kurs zaawansowany, skierowany do młodych  techników stażystów lub techników, którzy mają już zebrane doświadczenie z CAD / CAM i cyrkon Prettau®.

Na kursie będziemy studiować protetykę stomatologiczną, przyjmować specjalne wyzwania i doskonalić swoje umiejętności. Będziesz pracować teoretycznie, praktycznie i ręcznie na trudnych przypadkach wybranych przez Zirkonzahn: Kompleksowe prace kombinowane na implantach, praca na teleskopach (Tecno Med), najnowsze oprogramowanie: software moduł: Implant Installation, Mock up, Model Maker, Prace odlewane (Dental casting work ). Nasi eksperci Zirkonzahn będą pod ręką podpowiadając wam różne triki. Wykorzystaj swoje doświadczenie i uzyskaj niezbędne umiejętności dla swojej kariery technika dentystycznego!

Koszt kursu to  1500 euro netto

Więcej informacji na stronie www.zirkonzahn.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij