37. International Dental Show w Kolonii odbędzie się w dniach 21-25 marca 2017 roku.

Dotychczas zgłosiło się ponad 1 400 wystawców z 50 krajów – wszystkie znaki wskazują na to, że czeka nas nowy rekord uczestników. Najmocniej reprezentowane będą firmy z Włoch, USA, Szwajcarii, Chin, Francji, Wielkiej Brytanii i Korei Płd. Ale również z Argentyny, Brazylii, Izraela czy Tajwanu. Tym sposobem hale w Kolonii liczące 157 000 m2 zostaną wypełnione po brzegi. Ponad 2 200 firm z całego świata wystawi swoje produkty podczas przyszłorocznego IDS, w tym liderzy rynku.

GDFI (the Society for the Promotion of the Dental Industry), VDDI (Association of German Dental Manufacturers) oraz Koelnmesse ogłosiły we wspólnym oświadczeniu – Sukces IDS jako wiodącego lidera w prowadzeniu platformy biznesowej i komunikacyjnej w międzynarodowej branży stomatologicznej trwa nadal. Wszystkie znaki dają nam powód, aby myśleć, że raz jeszcze pobijemy rekord w liczbie wystawców i uczestników.

Z 2 199 wystawcami z 59 krajów i udziałem zagranicznym na poziomie 70%, jak również z ponad 139 000 liczbą uczestników z ponad 150 krajów (51%), w marcu 2015 roku IDS wyznaczył rekord na tamten czas.

Więcej:
www.ids-cologne.de

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij