Wszyscy zaczynamy powoli odczuwać już przedświąteczną gorączkę, co oznacza, że nadszedł czas na coroczne MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE organizowane przez firmę Denon Dental.

Podobnie jak w ostatnich latach, także na początku tego grudnia prelegenci zaproszenie przez organizatora zaprezentowali w trakcie wykładów i warsztatów najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny nowoczesnej techniki dentystycznej. Spotkanie zgromadziło imponującą liczbę blisko 140 uczestników!

Dzień wykładowy zainaugurowało wystąpienie jednej z najlepszych instruktorów- ceramistów Pani Katarzyny Subotowicz. Wprowadziła ona słuchaczy w tajniki pracy ceramiką CERAMCO®3. Z każdej prelekcji wykładowcy-praktyka również osoby nie stosujące tej ceramiki mogły wzbogacić swój warsztat.

Coraz bardziej popularny temat prac wykonywanych techniką termoformowania ciśnieniowego przedstawił Dragan Skrobić. Kontynuacją wykładu były praktyczne warsztaty, które zgromadziły wokół prowadzącego duże grono zainteresowanych słuchaczy. Następnie w świat technologii cyfrowych wprowadził obecnych - Michał Dudkowski, który zaprezentował ogólnodostępne na szeroką skalę możliwości drukowania 3D. Część dydaktyczną zakończył swoim kolejnym wykładem Dragan Skrobić, omawiając praktyczne aspekty dotyczące wykonywania prac w technologii wtryskowej z zastosowaniem materiału Thermosens.

Z okazji spotkania nie mogło zabraknąć gościa specjalnego - samego Świętego Mikołaja! Po długim dniu pełnym wytężonego myślenia przyszła pora na prezenty! Mikołaj i jego dzielni współpracownicy rozlosowali wśród grzecznych uczestników spotkania blisko 80 paczek z upominkami!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij