21 i 23 listopada odbyły się organizowane przez naszą redakcję oraz firmę Denon Dental konferencje dla techników dentystycznych DentalTECH. Ponad 80 osób wzięło udział w wykładach i warsztatach prowadzonych przez polskich i zagranicznych prelegentów

21 i 23 listopada odbyły się organizowane przez naszą redakcję oraz firmę Denon Dental konferencje dla techników dentystycznych DentalTECH. Ponad 80 osób wzięło udział w wykładach i warsztatach prowadzonych przez polskich i zagranicznych prelegentów.

Dzięki zaangażowaniu firmy Denon Dental na konferencje przyjechali z prezentacjami i pokazami praktycznymi przedstawiciele firm: Bego, CEKA, Vertex Dental, Scheu Dental oraz VITA. Konferencja odbyła się w dwóch miastach: 21 listopada w Łodzi oraz 23 listopada we Wrocławiu.

Udział w drugiej już edycji wydarzenia DentalTECH był dla techników doskonałą okazją do poznania od podszewki technologii stosowanych przez te piec firm, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Dragan Skrobic w imieniu firmy Scheu Dental omawiał i prezentował, jak stosować technikę termoformingu w nowoczesnym laboratorium i gabinecie.

Zalety techniki cementowania oraz przeglądy i konserwacja użytkowanych prac protetycznych z elementami Ceka Atachment omówił Philippe Verberght (CEKA). Przedstawiciele firmy Bego Medical – Bernardo Franco oraz Michał Dudkowski – omówili kwestie korzystania z nowoczesnych technologii CAD/CAM bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt. Menno Pot (Vertex Dental) przedstawił nowa technologie wykonywania protez elastycznych o najwyższych parametrach użytkowych – Thermo- Sens, a Jerzy Osłów (VITA) zaprezentował estetyczne materiały ceramiczne przetwarzane w systemach CAD/CAM: materiał hybrydowy VITA Enamic oraz najnowszy materiał VITA SUPRINITY.

Uczestnicy wydarzenia docenili formulę konferencji umożliwiającą nie tylko zapoznanie się z najnowszymi technologiami, ale także udział w warsztatach i pokazach na żywo. Podczas warsztatów każdy mógł otrzymać odpowiedz na nurtujące go pytania dotyczące nowoczesnych technologii. Na kolejna edycje DentalTECH zapraszamy już w lutym 2014 roku. Szczegóły wkrótce!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij