W niniejszej pracy zostały przedstawione błędy występujące podczas wykonawstwa laboratoryjnego ortodontycznych aparatów ruchomych.

Każdy etap nieprawidłowo wykonanej pracy niesie za sobą szereg niepożądanych skutków, którym można zapobiec, posiadając wiedzę na temat właściwości materiałów ortodontycznych i przestrzegając zasad dotyczących prawidłowego postępowania technicznego. Należy pamiętać o tym, że optymalne, zgodne z zasadami, zaprojektowanie i wykonanie aparatu ruchomego mają wpływ na funkcjonalność, estetykę, a przede wszystkim zadowolenie pacjenta z końcowego efektu, jakim są przebudowa narządu żucia i piękny uśmiech.

Autorki: Magdalena Jerysz, Jolanta Walasz, Katarzyna Przybylska

Artykuł przeczytasz tutaj.

Artykuł przeczytasz za darmo dzięki opcji "artykułu otwartego", czasopismo zamówisz na www.dlaspecjalistow.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij