Dla lekarzy stomatologów i techników dentystycznych, wosk jest jednym z ważniejszych materiałów pomocniczych podczas tworzenia różnego typu uzupełnień protetycznych

Dla lekarzy stomatologów i techników dentystycznych, wosk jest jednym z ważniejszych materiałów pomocniczych podczas tworzenia różnego typu uzupełnień protetycznych. Do tej pory istnieje ciągle jeszcze szereg prac, które nie mogą zostać wykonane bez udziału wosku.

Celem artykułu jest przedstawienie czytelnikowi grupy materiałów stosowanych w pracowni protetycznej i gabinecie lekarza stomatologa, do której należą woski. Artykuł omawia skład wosków, ich właściwości fizyczne podstawowe badania oraz najważniejsze zasady podczas pracy z tymi materiami.

dr Zbigniew Raszewski

Przeczytaj cały artykuł tutaj

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij