Artykuł przedstawia etapy wykonania płytki retencyjnej na modelu drukowanym w 3D przy użyciu skanera wewnątrzustnego TRIOS®3.

Postęp techniczny obserwujemy w każdej gałęzi gospodarki. W ortodoncji ma on za zadanie udoskonalenie procesu leczenia, który staje się bardziej komfortowy dla pacjenta, a dla lekarza – bardziej precyzyjny.

Z punktu widzenia technika niektóre etapy wytworzenia konkretnego produktu mogą zostać zautomatyzowane. Skraca się czas wykonania, zwiększają się dokładność i wydajność, a powtarzalność czynności eliminuje błędy (...).

Autorzy: tech. dent. Paweł Gul, tech. dent. Katarzyna Nowak, Magdalena Krej.

Całość artykułu czytaj tutaj.

Artykuł przeczytasz za darmo dzięki opcji "artykułu otwartego", czasopismo zamówisz na www.dlaspecjalistow.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij