Pierwsza konferencja dla stomatologów i techników dentystycznych łącząca zagadnienia sztuki i technologii cyfrowej w protetyce i chirurgii.

Celem I Konferencji CAD/CAM bez kompromisów - estetyka i funkcjonalność, która odbędzie się 16 czerwca 2018 w Warszawie,  jest kompleksowa prezentacja zagadnień związanych z technologią CAD/CAM, począwszy od  przygotowania pacjenta przed procesem skanowania, aż po techniki uzyskania najwyższej estetyki.

Wybitni specjaliści na podstawie własnych doświadczeń i przypadków klinicznych omówią sposoby na osiągnięcie sukcesu funkcjonalnego i estetycznego w świecie cyfrowej stomatologii. Wśród wykładowców są m.in.: dr Ch. Markopoulous (Grecja), tech. dent. F. Ferretti (Włochy), dr n. med. K. Owczarczak (Polska), tech. dent S. Anninos (Grecja).

Podczas konferencji poruszone zostaną takie aspekty, jak prawidłowa preparacja i retrakcja, formowanie prawidłowego profilu wyłaniania dziąsła do łączników indywidualnych oraz wykonanie estetycznych uzupełnień protetycznych.
Absolutną nowością będzie pokaz na żywo cyfrowej terapii stawu skroniowo-żuchwowego wg autorskiej metody tech. dent. Damiana Michalskiego (Niemcy). Uczestnicy wydarzenia jako pierwsi w Polsce wypróbują też najnowszy skaner wewnątrzustny Medit i500, którego światowa premiera odbędzie się w kwietniu w Seulu.
Prócz części naukowej organizatorzy przygotowali wiele atrakcji podczas wieczornego party.

Organizatorzy: Robocam, scan_lab.

Szczegółowe informacje i zapisy:
www.konferencjacadcam.pl
tel. 663 626 225

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij