Do 30 maja wystawcy CEDE 2018 mogą zgłaszać produkty do drugiej edycji internetowego plebiscytu na najpopularniejsze produkty stomatologiczne „Gwiazdy CEDE”. Głosowanie rozpocznie się już 9 czerwca.

Dlaczego warto zgłosić produkt do konkursu „Gwiazdy CEDE 2018?”
1. To jedyny plebiscyt, w którym o zwycięstwie decydują internauci – uczestnicy branży.
2. Zgłoszenie produktu jest bezpłatne.
3. Cztery kategorie: sprzęt, materiały, profilaktyka, edukacja/IT. Wystawca może zgłosić (w panelu na cede.pl) po jednym produkcie w każdej z czterech kategorii.
4. Informacja o produkcie (wraz ze zdjęciem i/lub filmem) zostanie opublikowana na: cede.pl, www.cedenews.pl oraz oficjalnym fanpage CEDE.
5. Głosowanie na www.cede.pl rozpoczyna się 9 czerwca i potrwa do zakończenia pierwszego dnia wystawy, czyli 20 września br.
6. Możliwość podglądu wyników na bieżąco.
7. Szansa na otrzymanie pięknej statuetki podczas uroczystej Gali.
8. Zwycięskie produkty (w czterech kategoriach) będą zaprezentowane w Alei Gwiazd w pasażu pomiędzy pawilonami MTP.
9. Zwycięskie produkty mogą umieścić znak „Gwiazda CEDE” na opakowaniu swojego produktu.
10. Udział w konkursie wzmacnia pozycjonowanie produktu w wyszukiwarkach.

W tym roku udoskonaleniu zostanie poddany system rejestracji oraz oddawania głosów. Ulubione produkty będzie można wskazywać wykorzystując dane do logowania do Panelu Uczestnika CEDE.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij