Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo przygotowuje targi stomatologiczne w zupełnie nowej, ciekawej formule.

Takiego wydarzenia w stolicy brakowało. W dniach 6-8 września zadebiutują Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Ptak Warsaw Expo. Będzie to pierwsza tego typu impreza dedykowana branżom stomatologii i medycyny estetycznej w centralnej Polsce.

Warsaw Dental Medica Show to dla lekarzy, stomatologów i asystentów stomatologicznych trzy aktywne dni. Organizatorzy przygotowali bowiem aż 90 sesji wykładów i aż 35 sesji warsztatów prowadzonych przez praktyków. Pełny program kongresu można już znaleźć na stronie www wydarzenia. W części targowej na uczestników czekać będzie około 150 stoisk polskich i zagranicznych wystawców. Oprócz wystawców z branż stomatologii i medycyny estetycznej, w specjalnych strefach: Luksusu, Relaksu, Hobby i Architektów, pojawią się też wystawcy oferujący m.in. projektowanie i wyposażenie gabinetów czy ekskluzywne produkty (samochody, biżuterię i ubrania) oraz usługi.

Kluczem do sukcesu przedsięwzięcia ma być połączenie imprezy branżowej – targów i kongresu, z wielkim show. W programie wydarzenia znajdą się bowiem dwa wieczory pełne tańca, muzyki i dobrego humoru, które mają ułatwić uczestnikom integrację i budowę kontaktów. Na czwartek, 6 września, zaplanowano Wieczór Tematyczny, podczas którego gości rozbawi Kabaret Moralnego Niepokoju, a do tańca zachęci Stefano Terazzino wraz ze swoją taneczną partnerką. Wieczór zakończy zabawa przy muzyce serwowanej przez DJ'a. W piątek, 7 września, odbędzie się natomiast uroczysta gala targów Dental Medica Show. Poznamy laureatów targowych nagród oraz weźmiemy udział w koncercie muzycznej gwiazdy – Edyty Górniak. Udział w obu wieczorach jest bezpłatny pod warunkiem zarejestrowania się na stronie targów dentalmedicashow.pl do 15 lipca.

Kolejnym atutem imprezy jest obiekt i jego lokalizacja. Do położonego na przedmieściach Warszawy Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo łatwo dojadą zarówno odwiedzający z Aglomeracji Warszawskiej, jak i z innych polskich miast. Centrum położone jest bezpośrednio przy trasie S8, na przecięciu szlaków komunikacyjnych S7, S8 i A2. Z centrum stolicy dojedziemy tutaj samochodem w 15 minut. Dojazd z lotniska im. F. Chopina zajmie około 10 minut. Na gości czeka aż 15 tysięcy miejsc parkingowych położonych bezpośrednio przy halach targowych.

Nowoczesny Technik Dentystyczny jest partnerem wydarzenia.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij