W dniach 19-21.10.2018 r. w Pabianicach będzie miała miejsce II Konferencja Protetyczna. W tym roku odbędzie się ona pod hasłem „Nowoczesne technologie w protetyce dentystycznej”.

Oficjalne rozpoczęcie Konferencji będzie miało miejsce w piątek (19 października) o godzinie 13:00. Potem zaplanowano cykl sześciu wykładów, a na podsumowanie dnia wieczór integracyjny z kolacją. Drugiego dnia uczestnicy wezmą udział w zajęciach wykładowo-warsztatowych, natomiast wieczorem organizatorzy zapraszają na uroczysty bankiet. W niedzielę rano odbędzie się wykład z psychologii, a na zakończenie ostatnia sesja warsztatów.

Szczegółowe informacje na temat wykładów i warsztatów oraz cennik imprezy dostępne są na stronie organizatora. Przypominamy, że po 15 września opłata za Konferencję wzrasta o 30%.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij