Diego Gabathuler zostanie nowym dyrektorem generalnym Ivoclar Vivadent AG. Zastąpi Roberta Ganleya, który prowadzi firmę od 2003 roku. Pan Ganley pozostanie członkiem Rady Nadzorczej.

Ivoclar Vivadent ogłosił zmianę w głównym kierownictwie firmy: Diego Gabathuler, szef sprzedaży EMEA i Ameryki Łacińskiej został powołany na stanowisko prezesa Ivoclar Vivadent Group z dniem 1 lipca 2019 r. Doświadczenie jako ekspert ds. marketingu i sprzedaży zdobywał w wielu firmach, które swoje centrale mają w Schaan, Liechtenstein. Przed dołączeniem do Ivoclar Vivadent pan Gabatuler pełnił szereg funkcji kierowniczych i menedżerskich w Logitech, Activision i Electronic Arts w Europie i USA.

Robert Ganley i Christina Zeller - nowi członkowie Zarządu

W trakcie swojej 15-letniej pracy jako dyrektor generalny Robert Ganley w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju firmy rodzinnej w jednego z wiodących graczy w branży stomatologicznej. W czerwcu 2018 r. pan Ganley został powołany na członka Rady Nadzorczej Ivoclar Vivadent i będzie kontynuował pracę na tym stanowisku po ustąpieniu ze stanowiska obecnego.

Pani Christina Zeller dołączyła również do Rady Nadzorczej w czerwcu tego roku. Głównym jej zadaniem będzie reprezentowanie interesów rodziny Zeller w Zarządzie i dalsze prowadzenie działań w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) Ivoclar Vivadent.

Christoph Zeller przekazuje kierownictwo Helmutowi Schusterowi

Po 13 latach pracy na stanowisku Dyrektora Generalnego i 29 lat na stanowisku Przewodniczącego Rady Nadzorczej Christoph Zeller postanowił zrzec się swojej funkcji. Pan Zeller nadal będzie zasiadał w zarządzie i monitorował strategiczne działania firmy. Mamy wielu utalentowanych i dynamicznych pracowników w naszej firmie, a my dajemy im siłę, aby zapewnić świeże spojrzenie na biznes i kontynuować historię sukcesu Ivoclar Vivadent - mówi Christoph Zeller.

Pana Zellera zastąpi Helmut Schuster, brytyjsko – austriacki biznesmen, który jest członkiem Rady Nadzorczej Ivoclar Vivadent od stycznia 2015 r. Pan Schuster jest z wykształcenia ekonomistą, który wnosi wiele międzynarodowych doświadczeń z kariery dyrektora zarządzającego w przemyśle energetycznym oraz innych przedsięwzięć finansowych.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij