Od 28 lutego do 3 marca w Hotelu Mała Bawaria odbędzie się kolejna, 12. edycja Zimowego Zjazdu Techników Dentystycznych w Szklarskiej Porębie – jedyna w swoim rodzaju możliwość połączenia szkolenia z rekreacją na stoku Szrenicy.

Uczestnicy Zjazdu w piątek i sobotę wezmą udział w zajęciach z instruktorem narciarskim, a w niedzielę – w zawodach narciarskich. Poza tym nieodłączną częścią wyjazdu są warsztaty, do wyboru m.in. dwudniowy warsztat praktyczny „Kolor korony, a warstwa szkliwa” czy warsztat „Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej – efektywne rozwiązania w prawidłowej higienie. Mechaniczna i chemiczna kontrola biofilmu zębów własnych i prac protetycznych”, z którego 30% kwoty uczestnictwa zostanie przekazane na rehabilitację Tomasza Ciaputy. Na zakończenie każdego dnia organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje, w tym dyskotekę i spotkanie przy muzyce (kręgle, brydż, piłkarzyki, bilard). Patronat nad wydarzeniem objął „Nowoczesny Technik Dentystyczny”.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij