III OGÓLNOPOLSKI PROGRAM SZKOLENIOWY – „Laboratorium Otwarte na Świat” - projektowanie CAD/CAM - kurs dla techników dentystycznych i lekarzy stomatologów.

Lokalizacja:
Częstochowa
Data rozpoczęcia:
08.04.2019
Data zakończenia:
17.06.2019
Strona www:
http://www.roko...

Termin: 8.04.2019 r., 20.05.2019 r., 17.06.2019 r.
Wykładowca: mgr inż. Michał Pluta
Miejsce: Częstochowa
Cena: 380 zł/dzień

Uczestnicy uzyskują niezbędną wiedzę do obsługi skanera 3D oraz programów do wirtualnego projektowania w technologii CAD prac z metalu, tlenku cyrkonu.

Projekt skierowany jest do: techników dentystycznych, którzy są zainteresowani dokładnym poznaniem technologii produkcji protez z zastosowaniem technologii skanowania 3D oraz projektowania CAD z ewentualnym wdrożeniem ich do swojej praktyki wykonujących wymienione powyżej technologie, ale zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych; lekarzy stomatologów, którzy chcą poznać zasady skanowania 3D oraz dowiedzieć się, jak powstaje wirtualny projekt w laboratorium protetycznym.

Wykład teoretyczny i szkolenie praktyczne
Podczas nauki projektowania uczestnicy samodzielnie sprawdzą, jakie warunki powinna spełnić preparacja pola protetycznego w gabinecie, aby wykonana w technologii CAD/CAM proteza spełniła wymagania jakościowe i estetyczne. W trakcie szkolenia kursanci wykonują projekt korony i mostu w pełnym zakresie – od skanowania modelu do wysłania zaprojektowanego pliku do centrum frezowania.

Informacja i zapisy:
tel. 34 3697821; 343661416
e-mail: rokodent@rokodent.pl
www.rokodent.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij