W dniach 13-14 września br. w Vienna House andel’s Hotel w Łodzi odbędzie się V Kongres Ceramists, który poprzedzi Digital Day (12 września).

Stomatologia cyfrowa rozwija się tak dynamicznie, że to co wczoraj było niemożliwe, dziś staje się rzeczywistością i jest dostępne dla większości z Nas. Na sesjach wykładowych DIGITAL DAY będą omawiane najnowsze trendy oraz technologie. Nie zabraknie również przekazania cennych wskazówek od wiodących producentów stomatologicznych. Jesteśmy głęboko przekonani, że dzień przedkongresowy DIGITAL DAY będzie równie ciekawym wydarzeniem i dopełnieniem Kongresu Ceramists.

Rejestracja i program Kongresu dostępne na: www.orbidenti.com/events-preview/3856

Informacja: Pracownia Pozytywnych Zmian
E-mail: szkolenia@pracowniapz.pl
Tel.: +48 793-199-770

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij