Dziś Marrodent świętował uroczyste otwarcie nowego, nowoczesnego, energooszczędnego centrum dystrybucyjnego w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Beskidzkiej 10.

Na powierzchni 3700 metrów kwadratowych nowy obiekt oferuje przestrzeń dla 30 000 produktów stomatologicznych i protetycznych oraz zapewnia powierzchnię biurową i miejsce spotkań dla ponad 50 pracowników Marrodent. Marrodent wysyła średnio 4 000 produktów dziennie i w ciągu 24 godzin dostarcza specjalistom stomatologom materiały, których potrzebują, aby zapewnić swoim pacjentom lepszą jakość opieki.

Od 2016 roku firma jest częścią Henry Schein, Inc., wiodącego dostawcy rozwiązań w zakresie opieki zdrowotnej skierowanych do lekarzy stomatologów i personelu medycznego, liczącego około 19 000 członków zespołu Schein i oddziałów w 32 krajach. W uroczystej ceremonii przecięcia wstęgi wzięli udział zespół kierownictwa wykonawczego i członkowie zespołów Marrodent oraz Henry Schein, a także przedstawiciele władz lokalnych, biznesu, przemysłu stomatologicznego i mediów.

„To centrum dystrybucyjne jest kolejnym dowodem długoterminowego zaangażowania firmy Henry Schein w obsługę naszych klientów z branży stomatologicznej w Polsce, Europie i na całym świecie” – powiedział Stanley M. Bergman, Chairman of the Board oraz Chief Executive Officer Henry Schein, Inc., w swojej przemowie powitalnej. „Nasze strategicznie zlokalizowane centra dystrybucyjne umożliwiają nam lepszą obsługę naszych klientów i zwiększenie naszej efektywności operacyjnej. Wraz z naszą szeroką ofertą produktów i usług oraz silnym zaangażowaniem w obsługę klienta, ta nowa lokalizacja zagwarantuje, że polski rynek stomatologiczny będzie mógł nadal polegać na Marrodent jako na kompleksowym źródle zaopatrzenia.”

Pan Bergman podziękował Pawłowi Mrowcowi, Zastępcy Burmistrza Czechowic Dziedzic i Annie Skotnickiej-Nędzkiej, Zastępcy Wójta, Gminy Jaworze - miejscowości, w której firma Marrodent rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku - którzy wzięli udział w ceremonii otwarcia. Podziękował również współzałożycielom Marrodent, Markowi i Romanowi Stekla, którzy dołączyli do Henry Schein w 2016 roku, oraz dyrektorowi zarządzającemu Marrodent, Arturowi Podolskiemu również, za poprowadzenie Marrodent ku jeszcze większemu sukcesowi od czasu fuzji. Podkreślił również wspaniałą pracę Tomasza Kocura, Kierownika Centrum Dystrybucyjnego oraz działu wsparcia, który kierował projektem oraz wszystkim menedżerom i członkom zespołu, których wizja i zaangażowanie sprawiły, że centrum dystrybucyjne stało się rzeczywistością, nie tracąc jednocześnie z oczu potrzeb klientów.

„Nasze nowe stomatologiczne centrum dystrybucyjne spełnia nowoczesne wymagania w zakresie ekologii, dokładności i szybkości. Jest największe w Polsce i umożliwia nam zapewnienie klientom kompleksowej oferty produktów stomatologicznych i protetycznych” - mówi Marek Stekla.

Marrodent skupia się na podejściu skoncentrowanym na kliencie, zrozumieniu potrzeb specjalistów stomatologów i techników oraz łączeniu gabinetów i laboratoriów z właściwymi rozwiązaniami, tak aby mogli oni prowadzić bardziej efektywną praktykę i laboratorium oraz skoncentrować się na lepszej opiece nad pacjentem. Firma oferuje specjalistom stomatologom – Polska liczy sobie około 26 000 praktykujących stomatologów i 20 000 gabinetów stomatologicznych – produkty z zakresu stomatologicznych materiałów eksploatacyjnych, sprzętu, produktów laboratoryjnych, ortodontycznych, produktów endodontycznych, implantów, a także lokalnych, ekskluzywnych marek. Ponadto firma posiada centrum frezowania i świadczy szereg usług o wartości dodanej, w tym rozwiązania finansowe dla gabinetów i laboratoriów stomatologicznych oraz szkolenia i edukację dla stomatologów, zespołu praktyków i laboratoriów stomatologicznych.

Henry Schein prowadzi 29 centrów dystrybucyjnych na całym świecie oraz działa w oparciu o scentralizowaną i zautomatyzowaną sieć dystrybucji, obejmującą gamę ponad 120 000 markowych produktów oraz produktów własnej marki Henry Schein, dostępnych w magazynach, jak również ponad 180 000 innych produktów dostępnych na specjalne zamówienie. Firma zapewnia ponad 1 milionowi klientów na całym świecie ponad 300 cenionych rozwiązań, które poprawiają wyniki operacyjne i kliniczne. Rozwiązania biznesowe, kliniczne, technologiczne i w zakresie łańcucha dostaw firmy Henry Schein pomagają pracownikom służby zdrowia pracować wydajniej, dzięki czemu mogą oni skuteczniej zapewniać opiekę wysokiej jakości.

mat. organizatorów

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij