W dniach 29-30 maja 2020 roku w Ślęzy na Zamku Topacz odbędą się Wrocławskie Dni Implantologii. WDI 2020 połączone będą z obchodami 50-lecia Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Pod koniec maja 2020 roku na Zamku Topacz w Ślęzy odbędzie się kolejna edycja Wrocławskich Dni Implantologii. W programie znalazły się m.in. wykłady prof. Marzeny Dominiak, prof. Tomasza Gedrange i prof. Małgorzaty Pietruskiej, dwa panele poświęcone osteokonfrontacji oraz wystąpienia prof. Antona Sculean’a, prof. Umberto Romeo oraz prof. Paolo Vescovi. Na zakończenie pierwszego dnia organizatorzy zaplanowali imprezę integracyjną – Gala Dinner. Podczas WDI uczestnicy będą mogli również wziąć udział w warsztatach organizowanych przez firmy.

W tym roku wydarzeniem towarzyszącym WDI będą obchody 50-lecia Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie organizatora: www.wdi2020.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij