W dniach 5-8 marca br. w Szklarskiej Porębie w hotelu Platinum Mountain Resort odbędzie się XIII Zimowy Zjazd TD.

W bieżącym roku, tak jak i w ubiegłych, technicy dentystyczni będą mogli wziąć udział w Zimowym Zjeździe w Szklarskie Porębie. Tradycyjnie poza dużą ilością warsztatów uczestnicy będą mogli doskonalić umiejętności narciarskie pod okiem instruktora, a w sobotę rywalizować w Zawodach Narciarskich na stoku Szrenicy. Poza tym dla uczestników otwarta będzie strefa wellness.

W programie warsztatowym Zjazdu znajdują się m.in.:

  • Podstawy okluzji w codziennej praktyce klinicznej i laboratoryjnej. Zastosowanie łuku twarzowego i artykulatora Bio-art. W nastawieniach indywidualnych – lic. st. tech. dent. Paweł Matusiak;
  • Transparentny świat ceramiki – dwudniowy warsztat praktyczny – tech. dent. Radosław Marciniak;
  • Biomimetyka – One Beach. Praca na cyrkonie z wykorzystaniem innowacyjnej masy specjalnej The One Bleach – tech. dent. Jakub Zimmer;
  • Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej. Prawidłowa higiena jamy ustnej pacjenta protetycznego. Biofilm – przyjaciel czy wróg? – mgr tech. dent. Renata Dziedzicka.

Więcej informacji i pełen program Zjazdu dostępne są na stronie www.zimowyzjazd.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij