W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Wasze, Waszych pracowników i uczestników targów, organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu terminu Targów KRAKDENT®. Nowy termin to 3-5 września br.

Bardzo dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość oraz za licznie wyrażane opinie dotyczące terminu realizacji Targów KRAKDENT®. Wysoko cenimy sobie Państwa zaangażowanie i cenne uwagi.

Najważniejszym wyzwaniem dla nas wszystkich jest teraz zahamowanie epidemii. Tak jak zapewne i Wy, my zostaliśmy w domach, ograniczamy kontakty i z niepokojem śledzimy doniesienia medialne.

Podejmując w dniu 3 marca br. decyzję o przeniesieniu terminu Targów KRAKDENT® na maj, nawet w najbardziej pesymistycznych scenariuszach nie mogliśmy przewidzieć rozmiaru epidemii, z jaką mierzymy się aktualnie. Obecna sytuacja jest trudniejsza, niż ktokolwiek mógł przypuścić, a jej rozwój niemożliwy do przewidzenia w najbliższym czasie.

Wprowadzenie w Polsce stanu epidemii, zamknięcie granic państwa, lawinowo rosnąca liczba osób  zarażonych koronawirusem, dramatyczne informacje płynące z USA, Włoch, Hiszpani, Francji oraz ogłoszenie 24 marca przez polski rząd nowych, jeszcze bardziej restrykcyjnych obostrzeń i zakazów oraz wprowadzanie kolejnych – to wszystko sprawia, że prawdopodobieństwo zrealizowania Targów KRAKDENT® w maju stało się niemożliwe. Dlatego w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Wasze, Waszych pracowników i uczestników targów, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu Targów KRAKDENT®. Nowy termin to 3-5 września br.

Wierzymy w zrozumienie i w to, że wszyscy będziemy mogli spotkać się we wrześniu w EXPO Kraków.

Organizatorzy Targów KRAKDENT

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij