Oto odświeżona identyfikacja wizualna dwóch tegorocznych projektów: wirtualnej wystawy stomatologicznej (24-26 września) oraz CEDE 2020 w Łodzi (3-5 grudnia).

Zapowiadana wystawa wirtualna będzie nosić nazwę VDE by CEDE, czyli Virtual Dental Exhibition by CEDE. Dlaczego tak? Jest to projekt globalny, stąd nazwa angielskojęzyczna. Tak jak podkreślano już wcześniej, nie jest to wirtualna wersja CEDE, ale "by CEDE" pozwala na dodatkową promocję wystawy tradycyjnej na świecie. Platforma, na której odbędzie się VDE by CEDE, stanie wkrótce na domenie www.vcede.pl/com.

Na reklamę CEDE 2020 w Łodzi trafiło zdjęcie Pałacu Izraela Poznańskiego, dla wielu uczestników poprzednich edycji wystawy - miejsca wręcz kultowego (tak, jest rezerwacja obiektu na grudzień!). Równolegle, identyfikacja wystawy w Łodzi nawiązuje do stylistyki graficznej słynnej serii filmów "Powrót do przyszłości”, w reżyserii Roberta Zemeckisa, z brawurowymi rolami Michael’a J. Fox’a oraz Christophera Lloyd’a.

Na obydwu kreacjach znajdują się kurtyny - cyfrowa i tradycyjna - to już stały element tegorocznych projektów graficznych CEDE.

Autorem identyfikacji jest Adam Niewęgłowski (ewiDENTniepr/Exactus).

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij