Nowe, wirtualne stoisko Amann Girrbach oferuje wartość dodaną.

Ponieważ koronawirus spowodował odwołanie wszystkich imprez targowych i kongresów na całym świecie, Amann Girrbach stworzył wirtualne stoisko z wieloma dodatkami dla zwiedzających. Bezpieczny format wydarzenia, który można odwiedzić od początku maja na stronie digitaldentalshow.amanngirrbach.com

Wszystkie nowości i najważniejsze produkty Amann Girrbach zostaną zaprezentowane na elektronicznym stoisku wystawienniczym. Nacisk kładziony jest na cały zintegrowany łańcuch procesów, od artykulacji, poprzez CAD / CAM z nowym Ceramill Matik, aż po portfolio materiałów.

Oprócz prezentacji produktów i filmów online najważniejszym wydarzeniem na stoisku będą seminaria internetowe i szkolenia online obejmujące szeroki zakres tematów. Odbędą się one około połowy maja i prowadzone będą przez międzynarodowych specjalistów i trenerów z Amann Girrbach. Kalendarz z datami i możliwością rejestracji jest dostępny na wyżej wymienionej stronie internetowej.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij