W dniach 24-26 września, w trybie „live” oraz przez kolejny miesiąc, w trybie „on demand” odbędzie się premierowa edycja Virtual Dental Exhibition by CEDE.

Standardowe stoisko podczas tego wydarzenia, dostępne jest w pakiecie dla zarejestrowanych wystawców CEDE 2020 (3-5 grudnia, Łódź), dla pozostałych uczestników również przygotowaliśmy atrakcyjne propozycje.

Z radością zapraszamy do obejrzenia premierowego tutoriala dotyczącego VDE. Materiał odpowie na zasadnicze pytania wystawców:

  • Dlaczego postanowiliśmy zrealizować ten projekt?
  • Dlaczego może on być atrakcyjny dla polskich firm?
  • Jak wygląda wirtualne stoisko, pawilon?
  • Jak wygląda część edukacyjna VDE?

Przyszłym zwiedzającym/uczestnikom VDE by CEDE tutorial uświadomi koncepcję wydarzenia oraz pozwoli zaplanować udział bez obaw o kwestie językowe czy techniczne.

Link do wideoprzewodnika: vimeo.com/429952228

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij