Targi Warsaw Dental Medica Show zostały przeniesione na na 1-3 października 2020 r.

Mając na uwadze nagromadzenie wydarzeń dla branży stomatologicznej i świadomość, jak olbrzymi wysiłek i zaangażowanie ponoszą nasi wystawcy w przygotowanie swojej firmy do prezentacji na targach, podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu wydarzenia na 1-3 października 2020 r. Pozwoli to wszystkim firmom wystawienniczym na spokojne działania operacyjne pomiędzy Warsaw Dental Medica Show a poprzedzającymi je wydarzeniami branżowymi.

W tym trudnym dla wszystkich okresie wiemy, że dodatkowy czas jest niezbędnym czynnikiem decydującym o sukcesie firm prezentujących swoją ofertę w trakcie targów.

Więcej informacji
dentalmedicashow.pl/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij