Szybka rejestracja przenosi uczestnika do wirtualnego lobby. Stamtąd drogi rozchodzą się do pawilonów ze stoiskami, sal wykładowych czy networkingowych miejsc spotkań. Uczestnictwo w VDE jest naprawdę proste.

Aby zostać zwiedzającym VDE by CEDE, wystarczą komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu. Nie ma biletów wstępu, nie trzeba pobierać aplikacji, instalować programów. Nie jest wymagana znajomość języka angielskiego, wirtualna wystawa odbędzie się również po polsku.

Kliknij w stoisko

VDE by CEDE to nie wirtualny katalog firm. Na każdym stoisku można połączyć się z wybranym przedstawicielem lub dyżurującym ekspertem. Wystawcy mogą zapraszać na firmowe webinary oraz publikować materiały (PDF, zdjęcia, wideo), które uczestnik może włożyć do swojej teczki, a następnie przesyłać na wskazany adres e-mailowy. Formuła interakcji zależy od uczestników, mogą oni rozmawiać poprzez tekstowy czat, rozmowę audio i połączenie wideo, oczywiście w czasie rzeczywistym. Na stoisku można złożyć zamówienie na produkt lub produkty udostępnione przez wystawcę.

Nauka bez wychodzenia z domu

Webinary skradły serca wielu lekarzy dentystów, higienistek, asystentek czy techników dentystycznych. Nie zabraknie ich podczas VDE by CEDE. Platforma, na której odbędzie się wystawa, umożliwia realizację najbardziej zaawansowanych technologicznie projektów. Relacja z gabinetu zabiegowego? Tak, to możliwe!

Virtual Dental Exhibition by CEDE to:

  • unikalny projekt w trudnym ekonomicznie i epidemicznie czasie,
  • kontakt z producentami i dystrybutorami bez wychodzenia z domu,
  • webinary i panele dyskusyjne,
  • trzy dni wydarzenia „na żywo” i miesiąc on demand,
  • projekty specjalne: Strefa Pacjenta, gry z nagrodami etc.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij