Wirtualne CEDE rozpocznie się 24 września. Wystawa stomatologiczna potrwa aż miesiąc, ale tylko przez pierwsze trzy dni w formule „na żywo”.

Indywidualne prezentacje wideo „na żywo” na stoiskach blisko 50 wystawców, targowe promocje dostępne wyłącznie online, a także: bezpłatne webinary, emocjonujące debaty i konsultacje ekspertów, będą solą pierwszych wirtualnych targów stomatologicznych w Polsce – Virtual Dental Exhibition by CEDE. Będzie interaktywnie, kreatywnie, bezpiecznie i bez opłat.

Virtual Dental Exhibition by CEDE (www.vcede.pl) rozpocznie się 24 września. Wirtualna wystawa stomatologiczna potrwa aż miesiąc, ale tylko przez pierwsze trzy dni w formule „na żywo”.

 – Od 24 do 26 września każdy, niezależnie od tego, czy jest lekarzem dentystą, technikiem, higienistką, asystentką, czy menagerem praktyki stomatologicznej, będzie mógł przetestować zupełnie nowatorską formę uczestnictwa  w targach stomatologicznych – bez wychodzenia z domu lub gabinetu. Wszystko, co znamy z wyjazdów na targi, będzie dostępne przez dowolne urządzenie z dostępem do internetu – zapewniają organizatorzy z firmy Exactus.

W trzech wirtualnych pawilonach na wirtualnych stoiskach na zwiedzających oczekiwać będą przedstawiciele oraz eksperci wystawców. Z każdym będzie można porozmawiać na czacie lub połączyć się za pomocą jednego przycisku w trybie audio/video. Wielu przedstawicieli w takiej formie, z firmowych showroom’ów, będzie nie tylko opowiadać o produktach, ale także prezentować, w jaki sposób one działają. Ponadto ze stoisk będzie można pobrać do prywatnej aktówki materiały opisujące ofertę wystawcy.

– Mówimy „STOP” dźwiganiu kilogramów ulotek, mówimy „TAK” ekologii. Wybieramy tylko te broszury, filmy czy zdjęcia, które tak naprawdę nas interesują, a następnie przesyłamy je na email – wyjaśniają organizatorzy. Zbiór wszystkich plików udostępnionych przez wystawców będzie również dostępny w Bibliotece i Wideotece dostępnej z poziomu lobby.

Nieodłącznym elementem każdej wystawy stomatologicznej są projekty edukacyjne. W przypadku VDE nie będzie inaczej. Program naukowy w formacie ogólnodostępnych, bezpłatnych webinarów stworzą propozycje takich firm jak m.in.: GSK, Hol Dental Depot, Philips, Indent, Meditrans, Dr. Wolff Group czy Ansell. Będą również unikalne debaty poświęcone: hejtowi w sieci, projektowaniu ścieżki zawodowej, opiece stomatologicznej w okresie ciąży czy zielonej stomatologii. W trakcie webinarów i po ich zakończeniu eksperci będą odpowiadać na pytania słuchaczy.

W czasie  wizyty na VDE uczestnik może odwiedzać tyle stoisk, ile tylko zechce i na ile pozwoli mu czas, oraz odsłuchiwać webinary, które od 27 września będą dostępne „na życzenie” aż do 25 października. W tym czasie nie będzie jednak możliwy bezpośredni kontakt z przedstawicielami, ekspertami oraz wykładowcami.

Na VDE zaproszeni są również pacjenci, którzy wezmą udział w projekcie „Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej”. W spotkaniu online przygotowywanym wspólnie przez Exactus, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej wezmą udział liderzy najważniejszych organizacji pacjentów w kraju.

Partnerami VDE by CEDE są: GSK, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz Dental Tribune International. Honorowy Patronat nad wybranymi projektami objęli m.in. Rzecznik Praw Pacjenta oraz Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

Tradycyjna edycja CEDE – o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna – odbędzie się w 3-5 grudnia 2020 r. w Łodzi.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij