IDS (International Dental Show) otwiera swoje drzwi dla wystawców i zwiedzających po raz 39. w dniach 22 - 25 września 2021 r.

Tegoroczne targi IDS wyznaczają nowe standardy związane z hybrydową koncepcją połączenia wystawy produktów w tradycyjnym rozumieniu z nowatorskimi rozwiązaniami cyfrowymi – IDSconnect. Hybrydowe podejście umożliwia wszystkim osobom związanym ze światem stomatologii odkrywanie produktów i zwiedzanie stoisk z możliwością kontaktowania się dzięki innowacyjnym rozwiązaniom cyfrowym.

Już około 830 firm z ponad 56 krajów oczekuje na rozpoczęcie imprezy, która ma się odbyć w Kolonii.

74 procent wystawców pochodzi z zagranicy. Wysoki poziom umiędzynarodowienia podkreśla po raz kolejny wyjątkowe znaczenie IDS jako najważniejszej globalnej platformy branżowej – zwłaszcza w świetle wyjątkowych warunków, w których zostaje zorganizowana. Oprócz Niemiec najliczniej reprezentowane kraje to Francja, Wielka Brytania, Włochy, Korea, Szwajcaria i USA. Ale wśród wystawców znajdują się także firmy z Brazylii, Bułgarii, Chin, Francji, Włoch, Korei, Rosji i USA.

IDS 2021 odbędzie się w halach 2, 3, 10 i 11. Wszystkie hale są połączone prostą, okrężną trasą. Cztery strefy wejściowe – południowa, wschodnia, zachodnia oraz wejście od targowego bulwaru – zapewniają równomierne rozmieszczenie zwiedzających w halach wystawienniczych. Oprócz istniejących w halach stref restauracyjnych i wypoczynkowych, które zostaną powiększane o dodatkową przestrzeń w celu zachowania dystansu społecznego, w hali 4.1 powstaje nowa strefa gastronomiczna. Plan hali uwzględnia wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa i respektuje  oficjalne wymagania dotyczące ochrony wystawców i zwiedzających. Firma Koelnmesse stworzyła najlepsze możliwe warunki w myśl przyjętej koncepcji –  #B-SAFE4business.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij