WDMS 2021, czyli targi Warsaw Dental Medica Show, które miały miejsce w dniach 9-11 września 2021 w Nadarzynie (k. Warszawy) były pierwszymi targami stomatologicznymi, które odbyły się po odmrożeniu imprez targowych po 3 fali pandemii koronawirusa.

Zdecydowanie imprezę można uznać za udaną i dla zwiedzających i dla wystawców. Targom WDMS towarzyszył bogaty program edukacyjny, nie zabrakło także premier produktowych oraz specjalnych ofert dostępnych jednie podczas targów na stoiskach wystawców.

Wśród długiej listy wystawców nie zabrakło naszego wydawnictwa. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko. Nie spodziewaliśmy się, że będziemy mięli możliwość porozmawiać z aż tak szeroką grupą odbiorców! Bardzo się cieszymy, że podczas targów WDMS mogliśmy zaprezentować Państwu naszą nowość wydawniczą – monografię „Endodoncja w ujęciu klinicznym”.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij