Prawdopodobnie nie ma firmy dostarczającej rozwiązań technologicznych lub usług na polski rynek stomatologiczny, która choć raz nie prezentowała oferty podczas targów CEDE, zapoczątkowanych – uwaga – w 1991 roku.

Wielu producentów lub dystrybutorów sprzętu lub materiałów znalazło tam swoich wiernych Klientów i Partnerów, wielu rozwinęło skrzydła, nie brakuje takich, którzy kiedyś zaczynali od niewielkiego stoiska, a dziś sprzedaje własne produkty na całym świecie.

Również wśród dentystów ze świecą szukać takich, którzy choć raz nie odwiedzili CEDE w Łodzi lub w Poznaniu. Bez cienia braku pokory można powiedzieć, że targi wpisały się w krajobraz polskiej stomatologii. Do dziś wydarzenie nie jest wyłącznie platformą prezentacji nowych technologii, testów czy zakupów. CEDE łączy ludzi, inspiruje do działania, wspiera rozwój pasjonatów tej dziedziny. Tak będzie również podczas CEDE 2022 (22-24 września, EXPO-Łódź).

Z okazji 30. edycji targów organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno dla wystawców jak i zwiedzających.

Dla zwiedzających:

  • Nowoczesna przestrzeń targowa EXPO Łódź w centrum Polski
  • Oferta najważniejszych producentów i dystrybutorów w jednym miejscu
  • Praktyczny program edukacyjny oparty na warsztatach
  • Wydarzenia integracyjne z dużą ilością humoru i tańca

Dla wystawców:

  • Atrakcyjne pakiety startowe (stoisko + promocja)
  • Możliwość realizacji własnych projektów edukacyjnych
  • Nowe projekty: „Magazyn 30 lat CEDE”, Gala „30 twarzy CEDE”, Strefa Pacjenta etc.

źródło: informacja prasowa

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij