Atrakcyjny program edukacyjny, bogata oferta wystawców i specjalna strefa networkingowa mają zainteresować techników dentystycznych udziałem w 30. edycji CEDE (EXPO Łódź, 22-24 września).

W budowaniu relacji ma pomóc współpraca z Polskim Towarzystwem Techników Dentystycznych PTTD.

CEDE w Łodzi to dobre miejsce do spotkań branży z aktywnym udziałem techników dentystycznych. To grupa, która bez wątpienia potrzebuje dostępu do wiedzy i technologii. Cieszymy się, że znów będziemy współpracować z CEDE – mówiła podczas roboczego spotkania online szefowa PTTD Beata Peterson. Jak zapewniła, w podobnym tonie wypowiada się zarząd organizacji.

W ramach współpracy CEDE i największej organizacji techników dentystycznych w kraju można spodziewać się programu edukacyjnego odpowiadającego bieżącym potrzebom kształcenia, a także zwiększonej liczby wystawców dysponujących ofertą dla tej grupy. Exactus oraz PTTD chcą także stworzyć tzw. Strefę Technika. Eksperci towarzystwa wezmą również udział w debatach poświęconych najważniejszym kwestiom wykonywania zawodu.

Ideą CEDE od zawsze była integracja wszystkich środowisk stomatologicznych wokół technologii i wiedzy. Technicy dentystyczni są i będą bardzo ważnymi uczestnikami wystawy – podkreślają organizatorzy z firmy Exactus.

PTTD powstało w 1985 roku i dziś jest organizacją zrzeszającą największą liczbę techników dentystycznych w Polsce. W 2000 roku z inicjatywy PTTD powstała Izba Gospodarcza Techników Dentystycznych. Znakomitą większość członków PTTD stanowią pasjonaci tego zawodu. Pracują przy stołach, prowadzą wykłady, kursy i uczą w szkołach. Siedziba Zarządu Głównego PTTD mieści się w Łodzi, oddziały w: Białymstoku, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Współpraca z PTTD to jeden z elementów budowania relacji z technikami dentystycznymi. Równolegle do CEDE odbędzie się Forum Cyfrowe BE DIGITAL, podczas którego technicy – niezależnie od poziomu wiedzy – będą mogli zapoznać się z technologami cyfrowymi wykorzystywanymi w pracowniach i laboratoriach. Technicy będą także współautorami raportu (tzw. Biała Księga) poświęconego cyfryzacji polskiej stomatologii. Expert Advisory Board Forum BE DIGITAL tworzą przedstawiciele świata akademickiego (prof. Teresa Sierpińska, prof. Jerzy Sokołowski) oraz wybitni praktycy (m.in. Piotr Nagadowski, Daniel Dulian, Barłomiej Konieczny). Szczegółowy program wszystkich formatów edukacyjnych skierowanych do techników poznamy wiosną. Projekt reklamowo wspierają już m.in. Nowoczesny Technik Dentystyczny (ELAMED) czy DentalLabor (PZWL). W social mediach założona jest m.in. grupa promująca wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1335729413526850/

Źródło: www.cede.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij