19-22 maja w Serwach k/Augustowa odbyła się Konferencja Polskiego Towarzystwa Techników Dentystycznych pod tytułem: Nowoczesne technologie w protetyce i ortodoncji.

Wydarzenie zgromadziło ponad 250 osób oraz 30 wystawców! Czasopismo „Nowoczesny Technik Dentystyczny” objął patronat prasowy nad wydarzeniem. Konferencja zbiegła się w czasie również z Jubileuszem PTTD, którego obchody były planowane na rok 2020, ale z uwagi na pandemię je przeniesiono. Podczas konferencji świętowany był więc także jubileusz 37-telcia. Organizatorom gratulujemy i dziękujemy za zaproszenie do współtworzenia tak wspaniałego wydarzenia. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom i wystawcom – był to wspaniały czas i okazja do przemiłych spotkań! Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.

strona PTTD: https://www.pttd.org.pl/

FanPage PTTD

Więcej relacji: https://dentalmaster.pl/fotorelacje/

Więcej szkoleń: https://dentalmaster.pl/kalendarz-szkolen/

fot. archiwum redakcji

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij