Jedna z najstarszych polskich firm stomatologicznych, znana niegdyś z organizacji kultowych wręcz imprez dla techników i lekarzy, wraca po kilku latach przerwy z nową Konferencją dla Techników Dentystycznych!

Jedno z najciekawiej zapowiadających się wydarzeń w naszej branży odbędzie się już w dniach 25-28 maja 2023 w Waplewie.

Organizująca zjazd w Waplewie firma Polkard swoje wydarzenie reklamuje hasłem #JedynaTakaKonferencja. – Chcemy, by Konferencja w Waplewie zapadła w pamięć wszystkim jej uczestnikom, zarówno pod kątem ciekawego programu naukowego jak i niezwykle atrakcyjnej oferty towarzyszącej – opowiada prezes firmy, Ryszard Kokot. – W przeszłości pokazywaliśmy już wielokrotnie, że potrafimy organizować eventy na najwyższym poziomie, tym razem jednak stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej – dodaje.

Faktycznie, patrząc na program naukowy Konferencji w Waplewie można śmiało założyć, że będzie on ciekawy praktycznie dla każdego technika, niezależnie od głównej osi jego zainteresowań. Organizatorzy przewidzieli dwie ścieżki dydaktyczne – ortodontyczną i protetyczną. W każdej z nich przewidziane jest po 8 wykładów oraz dodatkowe warsztaty. – Zaangażowaliśmy naprawdę ciekawych wykładowców, wśród których nie brakuje doświadczonych i lubianych techników czy lekarzy – zaznacza Ryszard Kokot.

Wśród ekspertów, którzy wystąpią w Waplewie znaleźli się m.in. dr n. med. Beata Tokarczuk, dr Wojciech Czopor, tech. dent. Małgorzata Broda, tech. dent. Bartłomiej Gordon (ścieżka ortodontyczna) czy dr n. med. Arkadiusz Rutkowski, tech. dent. Waldemar Osypiuk, tech. dent. Łukasz Zabor czy tech. dent. Joanna Łupińska. Pełen program Konferencji zobaczyć można na profesjonalnie przygotowanej stronie internetowej wydarzenia:

www.konferencjapolkard.pl

Jednak nie samą nauką technik żyje – to jedna z myśli, które na pewno przyświecały organizatorom majowej Konferencji. Poza wykładami i warsztatami na uczestników wydarzenia czeka naprawdę sporo dodatkowych atrakcji. – Przygotowujemy „Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Techników w Kręgle”, w trakcie których będzie można rywalizować na torach w Hotelu Rewita o ten zaszczytny tytuł – mówi z uśmiechem prezes Kokot. – Będziemy mieli do dyspozycji praktycznie cały pięknie położony ośrodek, dostęp do Jeziora Maróz, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej i siatkówki czy park linowy. No a wieczorami, po całym dniu nauki, czekają na nas aż dwie imprezy towarzyszące – kończy organizator.

Koszt udziału w Konferencji wynosi 1400 PLN (brutto) za osobę. Zapisać można się poprzez stronę internetową wydarzenia.

A dla naszych Czytelników mamy nie lada gratkę! Wszyscy, którzy w polu „UWAGI” w formularzu wpiszą hasło „Nowoczesny Technik Dentystyczny” w terminie do 31.03.2023 otrzymają od organizatorów 100 PLN zniżki! Takiej okazji nie warto przegapić!

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z organizatorem, firmą Polkard:
(89) 541 83 83
konferencja@polkard.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij