Nowy termin kolejnej edycji CEDE: 7-9 listopada 2024, EXPO Łódź.

Lokalizacja:
EXPO Łódź
Data rozpoczęcia:
07.11.2024
Data zakończenia:
09.11.2024
Strona www:
https://www.ced...

Data: 7-9.11.2024 r.
Miejsce: EXPO Łódź

Stomatologia staje przed kolejnymi wyzwaniami związanymi z coraz śmielej wkraczającą do gabinetów cyfryzacją. Mamy już technologie CAD/CAM, skanery wewnątrzustne, wreszcie komputerowe systemy do planowania leczenia stomatologicznego czy drukarki 3D. Coraz powszechniej wykorzystuje się też podczas zabiegów rekonstrukcyjnych technologię rozszerzonej rzeczywistości, która pozwala zwizualizować pacjentom efekt końcowy leczenia. Tuż za progiem czeka natomiast AI (sztuczna inteligencja), która stanowić może w przyszłości znakomite narzędzie diagnostyczne – precyzyjne i przewidywalne.

Najlepszą okazją, żeby oswajać te pojawiające się co chwila nowości są Targi Stomatologiczne CEDE 2024, które odbędą się w Łodzi w dniach 7-9 listopada 2024 r.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij