„Nowoczesny Technik Dentystyczny” teraz w pakiecie z portalem dentalmaster.pl - dowiedz się więcej!

Przez 22 lata specyfika pracy w laboratorium protetycznym bardzo się zmieniła. Rozwój cyfrowych technologii, druk 3D, rozwój materiałów ceramicznych, termoplastycznych, upowszechnienie tlenku cyrkonu – wszystko to (i wiele więcej, których nie wymieniono) przyczyniło się do poprawy komfortu pacjenta, a także zmiany zasad pracy w laboratorium.

Zmiany te zmuszają techników do ciągłej edukacji i zdobywania nowych umiejętności, wychodząc im naprzeciw prezentujemy jedyny dostępny w Polsce pakiet – prenumerata papierowa „Nowoczesnego Technika Dentystycznego” w pakiecie z pełnym dostępem do wiedzy na portalu dentalmaster.pl.

Dentalmaster.pl zawiera artkułu opublikowane na łamach „Nowoczesnego Technika Dentystycznego” od 2012 roku, co stanowi ogromną wartość dla nowych czytelników. Nie zapominamy jednak o naszych wiernych odbiorcach, którzy czytają czasopismo od pierwszego numeru, a teraz przekazują swoją wiedzę i doświadczenie (często w pakiecie z pracownią) nowemu pokoleniu. Na dentalmaster.pl oprócz protetyki laboratoryjnej znajduje się pakiet wiedzy z zakresu ortodoncji i okluzji, wiele opracowań z zakresu sprzętu i materiałów, prowadzenia pracowni, współpracy z lekarzem, a także najnowsze doniesienia prawne. Tu na bieżąco publikujemy informacje na temat ustawy o niektórych zawodach medycznych, będziemy też informować o pracach legislacyjnych mających na celu opracowanie osobnej ustawy o zawodzie technika dentystycznego – który jest najstarszym zawodem medycznym w Polsce!

Zapraszamy do zakupu prenumeraty czasopisma „Nowoczesny Technik Dentystyczny” w pakiecie z subskrypcją dentalmaster.pl, jest to gwarancja sprawdzonej wiedzy dostępnej 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę!

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij