Artykuł przedstawia zasady pracy z akrylem metodą wlewową. Dzięki tej technologii wykonawstwo protez szkieletowych stało się szybsze i łatwiejsze.

W dzisiejszych czasach do wykonania protezy akrylowej możemy wykorzystywać szeroką gamę materiałów i technologii – od tradycyjnych akryli polimeryzujących na gorąco i puszkowania w gipsie, po nowoczesne metody cyfrowe CAD/CAM, drukowanie czy frezowanie. Jest też metoda mniej na naszym rynku popularna. To metoda pośrednia, często niedoceniana, która dla wielu z techników pozostaje tajemnicą i to ją chciałbym przybliżyć w tym artykule. Zacznijmy jednak od krótkiego wprowadzenia (...).

Autor: lic. tech. dent. Przemysław Grabowski

Całość artykułu przeczytaj tutaj.

Czasopismo zamówisz na www.dlaspecjalistow.pl.

fot. archiwum autora

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij